Annglass - sítotisk

Potisk sklenic

 

china_lara_3_420Oblastí které se věnujeme zvýšenou měrou je potisk a dekorace nápojového skla, ať už dodaného zákazníkem, nebo z naší nabídky. Převážná část sklenic, které máme zařazeny v nabídce pochází z českých skláren. Jedná se o sklenky s garantovanou kvalitou a příznivou cenou.


Naše služby využívají zájmové spolky, obce, firmy, ale i jednotlivci pro rozličné události, od degustací vín a destilátů, firemních prezentačních a marketingových akcí, tak i jako jubilejní dárkové předměty.

Realizované zakázky jsou od jednoho kusu (pískování jubilejních číší) až po 10ti tisícové opakující se série.

 

Pro dekoraci používáme sítotisk přímý, sítotisk transferový s následným výpalem, tampontisk a pískování. Jednotlivé technologie volíme s ohledem na požadované výsledné vlastnosti a použití dekorovaného předmětu, časovou a finanční náročnost.

 

Zeptejte se, rádi vám doporučíme optimální technologii pro vaše potřeby.

 

Sítotisk - přímý potisk

Nejběžnější a ekonomicky nejvhodnější variantou potisku sklenic u zakázek od 100 ks je přímý sítotisk. U válcových a kónických sklenic se dá tisknout téměř po celém obvodu sklenice. U sklenic “kulatých” se musí velikost a umístnění motivu volit podle konkrétního tvaru sklenice.
Je možné tisknout jedno i vícebarevně. Pro potisk používáme dvousložkové, organické a vypalovací barvy.

Sítotisk - transfer s výpalem

Ekonomicky a časově náročnější varianta dekorace. Dosahuje se přesného soutisku, používají se sklářské barvy, které se fixují na povrchu skloviny při 560 °C. Lze použít preparáty drahých kovů (zlato, platina). Dekorace skla touto metodou není vhodná pro mytí v automatických myčkách nádobí.

Tamponový tisk

Pro případy, kdy nejde využít sítotisk z důvodu nevhodného tvaru potiskovaného předmětu využíváme tamponový tisk. Ten je však v běžných podmínkách omezen plochou, na kterou se dá tisknout (nedá se tisknout po celém obvodu sklenice).

Pískování

Pro výhodnou dekoraci sklenic již od jednoho kusu, snadná personalizace jednotlivých sklenic. Zhruba od 40 ks vycházi cenově příznivěji sítotisk. Jako ekonomickou alternativu k pískování lze použít sítotiskovou barvu imitující pískování.

 


Objednávkový formulář


Kontaktní data:


Poznámka:


Sítotisk

Sítotisk je technologie, při níž se pomocí těrky protírá barva propustnými ...

Tamponový tisk

Tamponový tisk, potisk skla, potisk plastů, potisk netradičních povrchů

Digitální tisk

Digitálním tiskem se rozumí tiskové způsoby, kterými lze  vytvořit tiskoviny již...

Průmyslový tisk

Jedná se převážně o potisk velkých sérií celých předmětů nebo jejich částí ...

Reklamní potisk

Nabídka, dodání a potisk reklamních předmětů dle přání zákazníka

Pískování

Pískování je technologický postup opracování povrchu skla...

Foukání skla

V ručním foukání skla máme mnohaletou tradici.

rychlý kontakt